0

نرم افزار حسابداری

هوشکار پرداز

مقــدمه و اهــداف

بالا بردن کيفيت کارهاي ارائه شده در چهارچوب استانداردهاي حاکم در دنيا، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. ديدگاه بلندمدت در تحقيق، توليد، عرضه و پشتیبانی، ازجمله نگرش راهبردي ما در کار می باشد. نگرشي که براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است.

تاریخچه فعالیت

نام شرکت : هوشکار پرداز پایا

تاریخ تاسیس : 1396

زمینه فعالیت: طراحی و اجرای نرم افزارهای راهبردی کسب و کار

شرکت هوشکار پرداز (سهامی خاص) از سال 1392 در قالب گروه نرم افزاری سایان به منظور فعالیت در زمینه طراحی و اجرای نرم افزارهای راهبردی کسب و کار تاسیس گردید و با گسترش فعالیت خود در سال 1396 با نام شرکت هوشکار پرداز فعالیت خود را ادامه داد. این شرکت توانسته با همراهی کارشناسان و مشاوران خبره کسب و کار و متخصصان برنامه نویسی در راستای ایجاد محصولات و تکنولوژی های جدید گام های ارزشمندی بردارد.

همواره مدیران متعهد و همکاران متخصص ما با آگاهی از نیازهای مشتریان در تلاش هستند رضایت آنان را به وسیله ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی هاي روز دنیا فراهم آورند.

محصولات

مجموعه نرم افزارهای جامع سایان شامل زیر سیستم های کاربردی در بخش مالی، منابع انسانی، اموال و دارایی، بازرگانی و فروش، برنامه ریزی و پیاده سازی تولید، انبارداری و حسابداری انبار ، محاسبه بهای تمام شده و تجارت الکترونیک یکی از اصلی ترین دستاوردهای ما در زمینه توسعه نرم افزارهای راهبردی کسب و کار بوده است. در حال حاضر این مجموعه نرم افزاری دارای چندین پروژه بر اساس طراحی cross-platform می باشد.

خدمات

ما همواره در تلاشیم تا در راستای بهره‌مندی کامل مشتریان از امکانات نرم افزارهای ارائه شده، خدمات تخصصی لازم را در زمان مناسب و به روش کاملا حرفه ای انجام دهیم.

 

  • خدمات آموزش آنلاین و حضوری
  • خدمات مشاوره حرفه ای
  • خدمات راه اندازی و استقرار تخصصی نرم افزارها
  • خدمات پشتیبانی آنلاین، تلفنی و حضوری
  • خدمات مطلوب صدای مشتری

مشـخصـات شـرکت

نام شرکت : هوشکار پرداز پایا

تاریخ تاسیس :1396

شماره ثبت : 33398

کد اقتصادی :411567598794

شناسه ملی :14007196270