از ثبت شرکت تا ثبت برند با موسسه حقوقی های ثبت

در این مطلب به معرفی خدمات حقوقی که توسط موسسه حقوقی های ثبت انجام می شود پرداخته ایم. از ثبت شرکت تا ثبت برند و هر امور ثبتی که در راستای ثبت شرکت و ثبت برند لازم داشته باشید تتوسط موسسه حقوقی های ثبت انجام می شود. شما می توانید صفر تا صد امور ثبتی خود را به ما بسپارید. جهت آشنایی با خدمات ما از شما دعوت می نماییم که این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

 

ثبت شرکت

 

ثبت شرکت در موسسه حقوقی  های ثبت

جهت رسمی و قانونی کردن بیزینس خود شما نیاز خواهید داشت تا شرکت خود را ثبت نمایید. ثبت شرکت قوانین خاص و مراحل نسبتا پیچیده و زمان بری دارد و اگر آشنایی با مراحل آن نداشته باشید ممکن است در این مسیر با مشکل روبرو شوید. اما اگر ثبت شرکت خود را به موسسه حقوقی های ثبت بسپارید صفر تا صد این کار توسط متخصصین و کارشناسان خبره و با تجربه ما انجام می شود و در نتیجه شما به راحتی و با صرف زمان کمتری خواهید توانست شرکت خود را ثبت نمایید.

ثبت شرکت مزایای بسیاری همچون: رسمی و قانونی شدن فعالیت های شما و تحت حمایت قانون قرار گرفتن این فعالیت ها، اخذ اعتبارات و مزایای بانکی، امکان شرکت در مناقصات و مزایدات، افزایش اعتبار شرکت و … دارد.

شما با سپردن امور ثبت شرکت خود به موسسه حقوقی های ثبت از مزایایی همچون: ثبت شرکت توسط کارشناسان و وکلای باتجربه و خبره، ثبت شرکت در کمترین زمان، ثبت شرکت با کمترین هزینه، برخورداری از مشاوره رایگان کارشناسان ما، دریافت خدمات به صورت تضمینی و بسیاری مزایای دیگر برخوردار خواهید شد.

مطلب پیشنهادی:  نحوه محاسبه مالیات بر گردش حساب بانکی

مدت زمان ثبت شرکت توسط موسسه حقوقی های ثبت

اگر ثبت شرکت خود را به کارشناسان کاربلد ما بسپارید زمان لازم جهت جهت تاسیس شرکت حدود ۷ تا ۱۰ روز کاری است. به علاوه ۷ روز که جهت چاپ آگهی تاسیس در روزنامه رسمی لازم است. ولی اگر فردی که آشنایی با این کار را ندارد اقدام به این کار نماید ممکن است در طی مراحل دچار مشکل شود و بعضی از این مراحل بیشتر به طول انجامد و در نتیجه زمان ثبت شرکت بیشتر از زمان معمول شود.

ثبت برند با موسسه حقوقی های ثبت

موسسه حقوقی های ثبت علاوه بر ثبت شرکت خدمات مربوط به ثبت برند را نیز انجام می دهد.

برند همان اسم، عبارت یا نشانی است که شما قصد دارید کالا یا خدمات خود را به آن عنوان به مشتریان ارائه دهید. در واقع این برند پس از ثبت معرف شرکت شما خواهد بود پس درانتخاب آن باید دقت لازم را داشته باشید. برای اینکه حق انحصار برندتان متعلق به خودتان شود و اجازه ندهید کسی از آن استفاده کند لازم است آن را ثبت نمایید. پس از ثبت برند دیگر شخصی قادر نخواهد بود از برند شما سوء استفاده کند و آن را متعلق به خود بداند. علاوه بر این ثبت برند مزیت اقتصادی نیز برای کالا یا خدمت شما به همراه خواهد داشت. با داشتن برند اعتماد بیشتری به کالا یا خدمات ارائه شده شما خواهد شد و همچنین با شناخته شدن و برند شدن محصولات شما، مخاطبان بیشتری برای استفاده از آن ترغیب خواهند شد و درنتیجه وضعیت اقتصادی شرکت شما بهبود خواهد یافت. درصورتی که نیاز به دریافت مشاوره در این زمینه دارید همواره می توانید با  کارشناسان ما در موسسه حقوقی های ثبت تماس حاصل فرمایید.

مطلب پیشنهادی:  آدرس و تلفن ادارات مالیاتی شهر تهران

نکته ای دیگری که برای ثبت برند باید توجه داشته باشید این است که درصورتی که درخواست ثبت برند با حروف لاتین داشته باشید لازم است که کارت بازرگانی داشته باشید. و درصورت نداشتن کارت بازرگانی نخواهید توانست در برند خود از حروف لاتین استفاده کنید. کارت بازرگانی شناسنامه تجاری به حساب می آید که فعالیت های تجاری را رسمی و قانونی می کند. که تجار، بازرگانان، تولید کنندگان، فعالان اقتصادی و صادر کنندگان لازم است این کارت را دریافت نمایند؛ چون بدون این کارت نمی توانند فعالیت بازرگانی داشته باشند و مطابق قانون کلیه فعالیت های اشخاص در امور واردات و صادرات نیازمند داشتن کارت بازرگانی است. و در واقع این کارت مجوزی جهت انجام واردات و صادرات است.

البته اخذ کارت بازرگانی نیز مزایایی همچون: امکان برخورداری از اعتبار بین المللی، بهره مندی از یارانه صادرات، ایجاد ارتباط با فعالان اقتصادی داخلی و خارجی، امکان عضویت در اتاق بازرگانی، امکان اخذ ویزای تجاری،شرکت در نمایشگاه های خارجی و مزایای بسیار دیگر، دارد.

درصورت نیاز به دریافت کارت بازرگانی، باز هم می توانید از موسسه حقوقی های ثبت، مشاوره دریافت نمایید. موسسه حقوقی های ثبت شما را در اخذ کارت بازرگانی یاری خواهند نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *