تمدید مجدد مهلت ارزش افزوده زمستان ۹۸

مهلت ارسال ارزش افزوده زمستان برای کلیه مودیان تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد. با توجه به درخواست مکرر فعالان اقتصادی با توجه به شرایط پیش آمده سازمان امور مالیاتی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ بخشنامه ۲۳۰/۹۹/۵۰۲ را در مورد تمدید مهلت ارسال ارزش افزوده صادر نمود و براساس آن کلیه مودیان می توانند تا پایان اردیبهشت ماه اظهارنامه ارزش افزوده خود را تسلیم کنند.

هم اکنون می توانید با تکمیل فرم زیر ۱۰۰ صفحه از کتاب قانون مالیات را قورت بده را به صورت رایگان دانلود کنید

بخشنامه ۲۳۰/۹۹/۵۰۲

پیرو دستورالعمل شماره ۲۳۰/۱۶۲ در مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ موضوع مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم (زمستان ۹۸) با توجه به درخواست های مکرر فعالان اقتصادی به جهت شرایط حادث شده ناشی از شیوع ویروس کرونا، بدینوسیله مقرر می دارد:

ادارات کل امور مالیاتی در مورد کلیه مودیانی که اظهارنامه دوره مذکور را تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۳۱/۰۲/۱۳۹۹ تسلیم نمایند امکان برخورداری صد در صد بخشودگی جریمه عدم تسلیم اظهارنامه ارزش افزوده در موعد مقرر و همچنین جریمه تاخیر در مدت یاد شده را در صورت درخواست کتبی برای مودیان فراهم نمایند.

 

نکته مهم: در بخشنامه فوق ذکر شده است که مهلت تمدید ارزش افزوده زمستان ۹۸ برای کلیه مودیان می باشد یعنی تمام اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی می توانند از مزایای این بخشنامه بهره مند شوند.

مطلب پیشنهادی:  تمدید مهلت ارزش افزوده زمستان 98

10 دیدگاه برای “تمدید مجدد مهلت ارزش افزوده زمستان ۹۸

 1. اشتراک‌ها: تمدید مهلت ارزش افزوده زمستان 98 - آموزش تخصصی مالیات و حسابداری

 2. انیس گفته:

  با سلام و عرض ادب
  بسیار مطالب عالی و قابل فهم میباشد من بسیار خوشحالم که با سایت شما اشنا شدم خداوند خیر دنیا و اخرت به شما بزرگوار و پدر و مادرتان که چنین فرزندی را تحویل جامعه داده ایت عطا کند

 3. مبارکی گفته:

  من امروز از اداره امور مالیاتی قم سوال کردم‌. این بخشنامه هنوز به ادارات ابلاغ نشده و هنوز در چارگان آقای مسیحی هستش و در حال حاضر فقط بین مودیان دست به دست میشه. لطفا تا قبل از ابلاغ رسمی به ادارات امور مالیاتی اطلاع رسانی غلط نکنید. ممنون.

 4. ملودی گفته:

  سلام
  مهلت ارسال اظهارنامه زمستان ۹۸ و معاملات و همینطور پرداخت آن تا کی میباشد؟ والا تو هر سایت یه چیز نوشته ممیزهای دارایی هم هر کی یه چیز میگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *