0

تمدید مجدد مهلت ارزش افزوده زمستان 98

769 بازدید

تمدید مجدد مهلت ارزش افزوده زمستان 98

مهلت ارسال ارزش افزوده زمستان برای کلیه مودیان تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد. با توجه به درخواست مکرر فعالان اقتصادی با توجه به شرایط پیش آمده سازمان امور مالیاتی در تاریخ 1399/01/27 بخشنامه 230/99/502 را در مورد تمدید مهلت ارسال ارزش افزوده صادر نمود و براساس آن کلیه مودیان می توانند تا پایان اردیبهشت ماه اظهارنامه ارزش افزوده خود را تسلیم کنند.

هم اکنون می توانید با تکمیل فرم زیر 100 صفحه از کتاب قانون مالیات را قورت بده را به صورت رایگان دانلود کنید

بخشنامه 230/99/502

پیرو دستورالعمل شماره 230/162 در مورخ 1399/01/06 موضوع مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم (زمستان 98) با توجه به درخواست های مکرر فعالان اقتصادی به جهت شرایط حادث شده ناشی از شیوع ویروس کرونا، بدینوسیله مقرر می دارد:

ادارات کل امور مالیاتی در مورد کلیه مودیانی که اظهارنامه دوره مذکور را تا پایان روز چهارشنبه مورخ 31/02/1399 تسلیم نمایند امکان برخورداری صد در صد بخشودگی جریمه عدم تسلیم اظهارنامه ارزش افزوده در موعد مقرر و همچنین جریمه تاخیر در مدت یاد شده را در صورت درخواست کتبی برای مودیان فراهم نمایند.

 

نکته مهم: در بخشنامه فوق ذکر شده است که مهلت تمدید ارزش افزوده زمستان 98 برای کلیه مودیان می باشد یعنی تمام اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی می توانند از مزایای این بخشنامه بهره مند شوند.

برچسب ها:

نظرات

10 نظر در مورد تمدید مجدد مهلت ارزش افزوده زمستان 98

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. با سلام و عرض ادب
  بسیار مطالب عالی و قابل فهم میباشد من بسیار خوشحالم که با سایت شما اشنا شدم خداوند خیر دنیا و اخرت به شما بزرگوار و پدر و مادرتان که چنین فرزندی را تحویل جامعه داده ایت عطا کند

  10

 2. من امروز از اداره امور مالیاتی قم سوال کردم‌. این بخشنامه هنوز به ادارات ابلاغ نشده و هنوز در چارگان آقای مسیحی هستش و در حال حاضر فقط بین مودیان دست به دست میشه. لطفا تا قبل از ابلاغ رسمی به ادارات امور مالیاتی اطلاع رسانی غلط نکنید. ممنون.

  8

  1. سلام. دیروز خودم این بخشنامه رو از توی اداره دارایی جنوب استان تهران یکی از ممزین بهم داد. احتمالا با یکی دو روز تاخیر به بقیه واحد های امور مالیاتی برسه

   8

 3. سلام
  مهلت ارسال اظهارنامه زمستان 98 و معاملات و همینطور پرداخت آن تا کی میباشد؟ والا تو هر سایت یه چیز نوشته ممیزهای دارایی هم هر کی یه چیز میگه

  9